SPECWOOD

Pozostałe wyroby drewniane

Półfabrykaty to nie jedyne propozycje, które wychodzą spod naszych maszyn. Asortyment obejmuje także inne wyroby potrzebne do wykonania wygodnych i stylowych elementów wyposażenia wnętrz lub innych niewielkich konstrukcji budowlanych.

W pozostałej ofercie znajdują się drewniane belki oraz bukowe deski dostępne w różnych grubościach, tarcica, a także suszone próżniowo kantówki. Ponadto proponujemy stelaże, szkielety oraz ramy do mebli przystosowane do długiego użytkowania. Z ich użyciem można stworzyć przyciągające wzrok, nowoczesne meble idealne do wyposażenia domu, mieszkania lub biura.

Podczas ich produkcji, podobnie jak w przypadku innych półfabrykatów, sięgamy po drewno bukowe. Dzięki niemu produkcja belek, desek, ram czy stelaży odbywa się z zachowaniem najwyższej jakości stosowanego surowca.

Stelaże drewniane

Stelaż to podstawa mebli wypoczynkowych. By były solidne i trwałe należy wykonać je z dobrego gatunkowo drewna. Użycie tego surowca zapewnia ich trwałość, naturalność i uniwersalność.

Tarcica

Tarcica to nic innego niż deski wytwarzane poprzez przepuszczenie kłody drewna przez piły. Produkowane są w różnych grubościach, w zależności od których używane są do budowy dachów, palet, tarasów, rusztowań, pomostów i innych konstrukcji.

Nazwa tarcica obejmuje również bale, listwy, łaty, krawędziaki i belki

Ramy drewniane do mebli

Drewniane ramy są elementem konstrukcji mebli, które pozwalają na długotrwałe użytkowanie.

Szkielety drewniane do mebli

Szkielety drewniane do mebli, zwłaszcza te wykonane z buku, zapewniają elegancki wygląd oraz możliwość użytkowania przez lata.

Masz pytanie? Zadzwoń!

info@spec-wood.pl tel.: 17 77 07 010

eu